02
Luty
2011

Kursy Agility „Wiosna 2011”

Serdecznie zapraszamy na wiosenne kursy w naszym klubie wszystkich tych, którzy chcą zacząć przygodę z agility, bądź kontynuować naukę.

SZCZENIACZKOWO
Zajęcia przeznaczone są dla psich dzieci od 3 do 7 miesiąca życia i ich właścicieli. Spotkania przygotowują młody narybek do prawidłowej pracy na torze oraz zawierają podstawy posłuszeństwa niezbędnego w agility. Czas zajęć uzależniony będzie od ilości szczeniaczków (przykładowo 1h dla 6 piesków).
Koszt 10 zajęć – 180 zł

KURS DLA POCZĄTKUJĄCYCH
Na zajęcia zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą spróbować swoich sił na torze. Będziemy uczyć się podstaw i poznawać teorię. Czas trwania jednego treningu uzależniony będzie od ilości psów w grupie (1h – 4 psy). Zajęcia odbywać się będą w tygodniu popołudniami i czasem w weekend (niedziela rano). Kurs dotyczy psów dorosłych, bez nadwagi i problemów zdrowotnych.
Koszt 10 zajęć – 250 zł

KURS DLA ŚREDNIO-ZAAWANSOWANYCH
Dla osób, których psiaki potrafią pokonywać niektóre przeszkody, a przewodnicy prowadzić je na prostych ćwiczeniach, przewidzieliśmy kurs dla średnio-zaawansowanych. Rozkład zajęć będzie uzależniony od poziomu uczestników, których podzielimy po spotkaniu organizacyjnym.
Koszt 10 zajęć – 250 zł

Zajęcia poprzedzone będą SPOTKANIEM ORGANIZACYJNYM, które odbędzie się 27 lutego na naszym terenie przy ul. Nocznickiego 33 w Warszawie (dogodny dojazd metrem, tramwajem linii 5 i 33, autobusem m.in 110, 114, 701). Spotkanie jest bezpłatne. Służy poznaniu się, małemu wprowadzeniu, omówieniu ważnych spraw i podjęciu obustronnej decyzji uczestnictwa w kursie.
9:00 – dla szczeniaczków
10:00 – dla początkujących
11:00 – dla średnio-zaawansowanych

Więcej informacji i zgłoszenia:
* martynka000@tlen.pl , 503339819
* niuczka@poczta.fm , 606212105

Na Pierwsze zajęcia potrzebne będą :
* Dobry humor!
* Wygodny dres
* Ulubione psie smakołyki (miękkie typu parówka, serek, Frolic)
* Ulubiona zabawka dla psa
* Zabawka do przeciągania np. sznurek (węzeł) czy piłka na sznurku
* Woda dla psa, ewentualnie miska, jeśli ma problem z piciem z ogólnodostępnej ;)
* Smycz bez metalowych kółek
* Obroża/szelki, nie kolczatka ..
* Jeśli pies lubi/potrafi odpoczywać w klatce/transporterze, również można zabrać
* Pies nie może być najedzony
* Na koniec jeszcze raz dobry humor!

Komentarze są wyłączone.